Kim jestem?

Nazywam się Iwona Pawłowska, jestem trenerem, coachem, nauczycielem, przedsiębiorcą i handlowcem. Zawodowo działam na dwóch płaszczyznach: handlowej i szkoleniowej. Jako handlowiec, kupiec związana jestem z branżą fashion. Jako coach, trener, nauczyciel wspieram ludzi w rozwoju i wydobywaniu z nich własnego potencjału. Mam to szczęście, że w życiu robiłam i robię to, co kocham, dlatego praca jest moją pasją. Pracowałam w różnych firmach i instytucjach, na wielu różnych stanowiskach i w branżach. Pełniłam różne role i miałam różne zawody. Byłam nauczycielem historii, dziennikarką, przewodnikiem turystycznym, handlowcem, marketingowcem, liderem. Z wykształcenia jestem pedagogiem, nauczycielem historii, handlowcem, trenerem logodydaktyki i coachem. Ukończyłam  Wyższą Szkołę Pedagogiczną na kierunku historia ze specjalizacją nauczycielską. Jestem absolwentką podyplomowych studiów z  handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej i zarządzania w sektorach mody w Wyższej Szkole ViaModa i Akademii Leona Koźmińskiego.

Od ponad 10 lat pracuję w handlu zagranicznym zamiennie w sprzedaży i zakupach w różnych branżach. Od 8 lat jestem związana z branżą odzieżową. Moją domeną są negocjacje. Uwielbiam ten dreszczyk emocji, który towarzyszy mi podczas rozmów biznesowych. Zauważyłam, że w biznesie, ale i w życiu prywatnym jestem zwolenniczką ekologicznej filozofii „wygrana –wygrana, albo nie robię z tobą interesów”.

Od wielu lat pasjonuję się rozwojem osobistym, mentalnym i duchowym. Ukończyłam roczny kurs rozwoju osobistego w ASDIMO, skończyłam kurs na Trenera – Mentora logodydaktyki. Na coacha edukowałam się w Akademii SET w Szkole Coachów Biznesu. Skończyłam serię warsztatów w Akademii Kobiet Sukcesu pt. „Inspiratorium życia pełnią”. W latach 2013/14 byłam mentorką w Szkole Liderek przy Akademii Kobiet Sukcesu. Obecnie jestem mentorką Platformy Mikroprzedsiębiorczości KLUCZ przy Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Od wielu lat biorę udział w intensywnych szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego i duchowego. Moją pasją są podróże, nie tylko po świecie, ale do własnego wnętrza. Jestem gorącą miłośniczką Włoch, a więc włoskiego języka, sztuki, kultury, jedzenia i stylu życia.

O mnie w skrócie

  • Trener, Coach, Nauczyciel, Mentor
  • Doświadczony negocjator i przedsiębiorca
  • Pasjonatka życia i rozwoju
  • Trener i Mentor logodydaktyki
PRZEJDŹ DO ARTYKUŁÓW

Potrzebujesz trochę inspiracji?

Zapraszam Cię na mojego bloga. Tutaj regularnie pojawiają się nowe inspiracje.
PRZEJDŹ DO ARTYKUŁÓW